• MĚSTYS KRUCEMBURK

• ELKO Elektro s.r.o., Krucemburk - Firma byla založena v roce 1991. Zabýváme se především průmyslovou a bytovou elektroinstalací. Za více než dvacetiletou činnost jsme získali mnoho zkušeností a poznatků z oblasti potravinářského průmyslu, zejména pivovarů, sodovkáren a mlékáren, dále z oblasti dřevozpracujícího, automobilového a slévárenského průmyslu.
  • ELASTA-VESTIL, spol. s r.o. - Společnost ELASTA - VESTIL, a.s. je českým výrobcem pevných i pružných stuh, založený panem Vilémem Štillem v roce 1896. Původně rodinná firma se sídlem v Krucemburku nyní zaměstnává přes 80 pracovníků a vyrábí prostřednictvím moderních a osvědčených strojů od švýcarských a německých výrobců. Již více než 120 let úspěšně dodává široký sortiment obuvnických, prádlových, technických i zdravotnických pruženek, hotových šlí a pevných popruhů do celého světa. Mezi její spokojené zákazníky patří přední výrobci zdravotnických i sportovních ortéz, cestovních zavazadel, obuvi a módní konfekce. ELASTA - VESTIL, a.s. disponuje pestrou kolekcí dezénů a barevných variací, které připravuje dle současných módních trendů ve spolupráci s italskými designery. Poskytuje také rozsáhlý servis vývoje a vzorování produktů dle specifických požadavků zákazníků jako jsou nejrůznější technické parametry, užitné vlastnosti ale i barevná provedení a možnost potisku nebo vytkání logotypů a dalších grafických motivů. Veškerý sortiment je certifikován dle požadavků Oeko-Tex Standard 100 na zdravotní nezávadnost a systém řízení kvality je certifikován dle normy ISO 9001.
  • BeHo spol s r.o., Staré Ransko - Společnost B e H o spol. s r.o. je český podnik s letitou tradicí v oblasti strojírenského a potravinářského průmyslu. Všechna vyráběná zařízení patří mezi moderní stroje splňující vysoké požadavky zákazníků. Tvoříme jeden tým a stále pracujeme na posílení dobrého jména společnosti, které je založeno na poctivém a seriózním jednání se zákazníky. Důraz klademe na spolehlivost, kvalitu a včasnost plnění zakázek.  Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě. Dobré technické vybavení, zavedený systém práce a kvalifikovaný personál zajišťuje kvalitu dodaných strojů a výrobků. Bezchybnost procesů je garantována certifikací ISO 9001.
  • MINIGAL, s.r.o., Ždírec nad doubravou - Společnost Jaroslav Černý MINIGAL, zabývající se povrchovými úpravami, byla založena v roce 1997 jako fyzická osoba panem Jaroslavem Černým. V říjnu 2005 přešla výroba na právnickou osobu MINIGAL s.r.o. Jednatelem je p. Jaroslav Černý. Jsme galvanovna s 25 zaměstnanci, která si za více než 9 let působení na trhu získala spoustu spokojených zákazníků. Firma se nachází na Českomoravské vysočině mezi Havlíčkovým Brodem a Žďárem nad Sázavou. Sídlo firmy a zároveň i provozovna je ve Ždírci nad Doubravou, Nádražní 572.
  • STROJÍRNA BENC s.r.o., Ždírec nad Dobravou - Firma byla založena roku 2000 a od té doby se zabývá výrobou kvalitních výrobků v oblasti strojírenství. Firma vlastní obráběcí stroje vybavené nejmodernější technologií a to nám poskytuje nejvyšší produktivitu při obrábění těch nejnáročnějších dílců. Díky využívání moderních CAM systémů je zaručena kvalita a přesnost obráběných výrobků. Zabýváme se též výrobou svařených rámů a jejich povrchovou úpravou.
  • Autoservis Lukáš Valecký, Krucemburk - Nabízí kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Servisujeme osobní automobily všech značek. S opravami vozů máme 23 let zkušeností. Pokud máte zájem o opravu vozu, můžete využít některý z kontaktů, případně využít jednoduchý kontaktní formulář.
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. - Středně velká komerční slévárna a modelárna zaměstnávající v současnosti 220 zaměstnanců s ročním objemem výroby ca. 3500 tun odlitků, s orientací na kusovou a malosériovou výrobu, ale zvládneme i střední a velké série .Vyvážíme cca 50% zboží do převážně německy mluvících zemí. Využití odlitků především ve strojírenských podnicích se zaměřením na výrobu strojních zařízení pro potravinářský průmysl, transportní zařízení, čerpací techniku, stavebnictví.
  • Řezbářství Winca von Samotzin
  • GrECo JLT Czech Republic s.r.o., Praha 4 - Vedoucí hráč na trzích ve střední, východní a jižní Evropě Skupina GrECo je nezávislý pojišťovací makléř a poradce pro obchodní a průmyslové společnosti, asociace a municipality.
  • Jiří Mrkvička s.r.o., Nové Město nad Metují - Poskytuje uživatelům a provozovatelům přenosných žebříků určeným pro práci ve výšce a nad volnou hloubkou prodej žebříků a službu v oblasti testování, měření,analýz, kontrol a zkoušek přenosných žebříků, také poradenskou a realizační činnost spojenou s používáním lehkých konstrukcí lešení, stavba a demontáž lešení ( opravy a servis přenosných žebříků ).

Dotační akce

• Zateplení budovy sokolovny Krucemburk - akce byla spolufinancovaná z Operačního programu životního prostředí - Ministrestvo životního prostředí.