• MĚSTYS KRUCEMBURK

• STROJÍRNA BENC s.r.o., Ždírec nad Dobravou - Firma byla založena roku 2000 a od té doby se zabývá výrobou kvalitních výrobků v oblasti strojírenství. Firma vlastní obráběcí stroje vybavené nejmodernější technologií a to nám poskytuje nejvyšší produktivitu při obrábění těch nejnáročnějších dílců. Díky využívání moderních CAM systémů je zaručena kvalita a přesnost obráběných výrobků. Zabýváme se též výrobou svařených rámů a jejich povrchovou úpravou.
  • Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. - Středně velká komerční slévárna a modelárna zaměstnávající v současnosti 220 zaměstnanců s ročním objemem výroby ca. 3500 tun odlitků, s orientací na kusovou a malosériovou výrobu, ale zvládneme i střední a velké série .Vyvážíme cca 50% zboží do převážně německy mluvících zemí. Využití odlitků především ve strojírenských podnicích se zaměřením na výrobu strojních zařízení pro potravinářský průmysl, transportní zařízení, čerpací techniku, stavebnictví.
  • GrECo JLT Czech Republic s.r.o., Praha 4 - Vedoucí hráč na trzích ve střední, východní a jižní Evropě Skupina GrECo je nezávislý pojišťovací makléř a poradce pro obchodní a průmyslové společnosti, asociace a municipality.
  • Jiří Mrkvička s.r.o., Nové Město nad Metují - Poskytuje uživatelům a provozovatelům přenosných žebříků určeným pro práci ve výšce a nad volnou hloubkou prodej žebříků a službu v oblasti testování, měření,analýz, kontrol a zkoušek přenosných žebříků, také poradenskou a realizační činnost spojenou s používáním lehkých konstrukcí lešení, stavba a demontáž lešení ( opravy a servis přenosných žebříků ).
  • Zateplení budovy sokolovny Krucemburk - akce byla spolufinancovaná z Operačního programu životního prostředí - Ministrestvo životního prostředí.